.:Okurlar Ticaret:.

 

.: Okurlar Ticaret :.

Okurlar Ticaret

Türkiyenin heryerine Mısır Silajı satışlarımız ve sevkiyatımız devam etmektedir

Okurlar Ticaret

OKURLAR Petrol, Hayvancılık, Tarım, İnşaat, Gıda, Nakliye, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Okurlar Ticaret

Gücünüze Güç Katar ! Tarım ve Ticarette Güvenilir isim - O K U R L A R T i C A R E T

Okurlar Ticaret

En Son Teknoloji Traktör ve Tarım Aletleriyle Hizmetinizde

Okurlar Ticaret

Mısır Silajı ve Yem Bitkileri Üretiminde ve Satışında Lider isim OKURLAR TiCARET

Okurlar Ticaret

Türkiye'nin her yerine Yonca ve Mısır Silajı gönderiyoruz

Okurlar Ticaret

En Son Teknoloji Traktör ve Tarım Aletleriyle Hizmetinizde OKURLAR TiCARET

Okurlar Ticaret

Mısır Silajı ve Yem Bitkileri Üretiminde ve Satışında Lider isim OKURLAR TiCARET

Okurlar Ticaret

Üstün Hizmet,Kaliteli ürün, Geçmişten Geleceğe Güveneceğiniz tek isim OKURLAR TiCARET

 

  Yonca Üretim-Satış
 Yem Bitkileri arasında 1 numara
 
Mısır ve Silaj Üretimi
 Kaliteli Ürün ve Verimlilik
  Tahıl Ürünleri
 Tahıl ürünleri üretimi ve Ticareti
     
 
 


 

 

  Firmamız Hakkında  Okurlar Ticaret

 

Tarım ve Hayvancılık alanındaki faaliyetlerimiz 2010 yılında Okurlar Ticaret (Okurlar Petrol, Hayvancılık, Tarım, İnşaat, Gıda, Nakliye, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.) unvanına kavuşmuş ve Petrol Ofisi, LPG, Çimento, Gübre, Kömür Bayiliği, Yonca ve Mısır Ticareti alanlarında hizmet vermektedir.

Okurlar Dinlenme Tesisleri; Petrol Ofisi ve ALPET olmak üzere iki adet Akaryakıt İstasyonu ile Tecrübeli çalışanları, Kaliteli ürün, temiz Akaryakıt anlayışı ile  20 yıldır hizmet  vermektedir.Tesis içerisinde LPG (Bizimgaz ve Petrogaz Bayiliği), Lokanta, Market, Oto Lastik, Mescit ve Araç yıkama ile 24 saat hizmetinizdedir.

Yenikent Kasabasında yıllardır sürdürdüğümüz tarım ve hayvancılık tecrübelerimizden yola çıkarak bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak, Günümüzün gerekleri olan kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek maliyetleri azaltmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlarımızdandır.

Müşterinin sesine verilen önem 
          Giderek zorlaşan rekabet koşullarında müşterilerimizin "iş"ini ve kritik başarı faktörlerini anlamak, sektör ve pazarın gerçekleri hakkında el ele vermek, müşterimizi "doğru" ve "eksiksiz" anlayabilmek, "kolay iletişim kurulabilir olmak" "içten ilgi ve güleryüz" üzerinde önemle durduğumuz temel ilkelerimizdendir.


Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz Tarımsal sanayi sektöründe Yonca Üretimi ve satışı ile Bölgenin atılımlarını yönlendiren en iyi güç olmaktır.
 

Misyonumuz i
Geçmişimizin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır..
Ayrıca; Üretim, satış ve satış sonrası aşamalarda müşteri memnuniyeti başta olmak üzere doğruluğu, güvenilirliği ve gelişimi öncelikleri olarak belirleyen, yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için tercih edilen ve değer yaratan; tüketici haklarına saygılı, kanunlar çerçevesinde adım atan, ticari kazançtan ziyade hizmete önem veren, doğaya ve insanlara saygı prensibini unutmayan, ülke ekonomisine katkı sağlayan, uygun fiyat yüksek memnuniyeti hedefleyen bir şirket olmak. çin tıklayın

   
 
 
Ana Sayfa  I  Faaliyetlerimiz  I  Yem Bitkileri  I  Petrol Ürünleri Hakkımızda  I  İletişim  
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2019 Okurlar Ticaret

Tasarım : Mustafa KAL|N